2019 yılında faaliyete geçen kamp alanımız bir aile işletmesidir. Kamp alanımızda; 5 odalı pansiyon, bungalow, tiny house, karavan park, çadır kiralama ve kendi çadırınız ile konaklama alternatifleri bulunmaktadır. Ortak kullanım alanı, mutfak, buzdolapları, ocak, tüp, bulaşık yıkama alanı, mangal alanı, erkekler bölümünde 2 duş, 3 tuvalet pisuar; bayanlar bölümünde 3 duş, 3 tuvalet, alaturka tuvalet yer almaktadır. “Yemek pişirmem, tatil yapmaya  geldim ben” diyen misafirlerimiz için uygun fiyatlı restoran hizmetimiz mevcuttur. Likya Yolu üzerinde yer alan kamp alanımız içerisinde otopark ve wifi hizmetimiz olmakla birlikte  kafeteryamızda günlük işlerinizi, çalışmalarınızı yapabileceğiniz sessiz bir ortama da sahibiz.

Antalya Kaş’ın eşsiz doğası içerisinde saklanmış olan kamp alanımız Büyükçakıl Plajı’na 70 metre mesafede olup Kaş merkezin 1.200 metre doğusunda yer almaktadır. Kaş’ın gözde plajlarından birisi olan Büyükçakıl Plajı’nın şeffaf suyu ve tatil kokusu sinmiş havası sizi kendine  çekecek. En sıcak havalarda Büyükçakıl Plajı’ nda serinlemenin keyfini çok fazla yerde alamazsınız. Denizin içinden kaynak çıkması sebebiyle suyunun soğuk olması benzersiz ve daha konforlu  bir tatil yaşamanıza katkı sağlayacaktır.

Yeşil bir doğanın içerisinde kendini gösteren ve turkuaz rengi suyunda davet eden havasına kapılıp eğlenceli ve bolca dinleneceğiniz bir tatil sizi bekliyor. Büyükçakıl Plajı’ nın fantastik atmosferi  tüm yıl yaşamış olduğunuz yorgunluğunuzu  üzerinizden çekip alacak. Siz de sadece ruhunuzu yenilemenin tadını çıkaracaksınız. Sizi doğa harikası mekanımıza bekler iyi tatiller dileriz.